Poważna kontuzja pomocnika Kolonii

O wielkim pechu może mówić ofensywny pomocnik 1.FC Kolonii, Marcel Risse, który w sobotnim meczu 13.kolejki 1.Bundesligi doznał poważnej kontuzji.
W pojedynku ligowym TSG Hoffenheim z 1.FC Koeln (4:0), 26-letni piłkarz gości w 24.minucie nabawił się urau prawego kolana i musiał opuścić plac gry. W jego miejsce wszedł Hartel. Dla popularnych Kozłów była to takża najwyższa porażka w tym sezonie ligowym.
Klub z Kolonii poinformował, że uraz Riesse jest na tyle poważny, że konieczna będzie operacja w najbliższy poniedziałek 5.grudnia i prawdopodobnie sześciomiesięczna przerwa w grze.
Dla zespołu FC kolejna kontuzja piłkarza z podstawowego składu oznacza spore problemy, bowiem niezdolni do gry są również tacy gracze jak: Timo Horn, Marco Höger, Leonardo Bittencourt, Matthias Lehmann oraz Dominic Maroh.
W zespole gospodarzy od pierwszych minut na murawie pojawił się Eugen Polański, którego w 60.minucie zmienił Atik. Zespół Hoffenheim dzięki tej wygranej tym samym od 13 spotkań pozostaje niepokonany.